/ Branding + Web

OGRODY DRAMA to firma z tradycjami, zaliczająca się do branży architektury krajobrazu, ogrodnictwa.  Zajmuje się kompleksowym wykonywaniem ogrodów. Ceni indywidualne podejście do każdego zlecenia i nie boi się wyzwań. Ogrody Drama swoją ofertę kierują przede wszystkim do klienta indywidualnego.

Naszym zadaniem było odświeżenie zastanego znaku firmowego, stworzenie systemu identyfikacji wizualnej firmy, a przede wszystkim nieszablonowej zapamiętywalnej i wyjątkowej strony internetowej. 

Całość koncepcji swoim charakterem nawiązuje do natury i indywidualizmu, jednocześnie odwołuje się do zakorzenienia i tradycji.  Jest świeża, przyjazna a także, dzięki wprowadzeniu jakości malarskiej, ma autorski i niepowtarzalny styl. Wprowadza nową jakość na rynek architektury krajobrazu dzięki czemu odróżnia się na tle konkurencji. Podkreśla oryginalność, kreatywność oraz twórczy charakter pracy.

Kolorystyka całości wizerunku zachowana w odcieniach zieleni, uwydatnia bliski związek firmy z naturą.  Zieleń odpręża. Kojarzy się z życiem, harmonią, świeżością, powodzeniem i zadowoleniem, a także
z pieniędzmi.


Projekt i realizacja rebrandingu marki Ogrody Drama obejmował:
  • Logo
  • Identyfikacja wizualna
  • Kreacja nietypowej strony www
  • Materiały reklamowe


DO GÓRY