/ branding + www

MINKY&COTTON to niewielka firma, zajmującą się szyciem i sprzedażą wyjątkowo miłych kocyków i maskotek dla dzieci, koców dla dorosłych oraz sprzedażą tkanin. Głównym atutem firmy jest dbanie o jakość wykonania i oryginalność oferowanych produktów oraz doskonała obsługa klienta. Oferta minky&cotton skierowana jest w szczególności do mam zainteresowanych ładnymi, dobrej jakości wyrobami dla dzieci. Naszym zadaniem było stworzenie identyfikacji wizualnej firmy, oddającej profesjonalny charakter ręcznie wykonywanych tekstyliów w przyjaznej i miłej oprawie.
 
Zaczęliśmy od stworzenia logotypu. Powstały logotyp łączy w sobie uniwersalny styl z "odręcznie" wykonaną fastrygą będącą elementem charakterystycznym znaku. Taki zabieg sugeruje osobiste podejście do tworzonych produktów jak i do klientów; podkreśla indywidualny charakter samego znaku, a przez to Firmy jak i jej produktów.

Zorganizowaliśmy także wizerunkową fotograficzną sesję produktów. Na bazie wykonanych zdjęć stworzyliśmy nieszablonowy projekt graficzny strony internetowej.

Projekt i realizacja brandingu marki Minky&Cotton obejmował:
  • Kreacja marki Minky&Cotton,
  • Projekt logotypu,
  • Projekt strony www
  • Materiały reklamowe
  • Wizerunkowa sesja fotograficzna
DO GÓRY